Переваги ParkTown

Переваги ParkTown

Зелена зона, парк 8 гектарів

Комплекс розташований в парковій зоні передмістя Києва, і до найближчого метро дорога становить близько 15 хвилин. Park Town - це унікальний проект, який відрізняється від своїх конкурентів не тільки оригінальним дизайном і матеріалами, з яких побудовані наші будинки, а й наявністю величезної паркової зони, розташованої прямо у дворі комплексу, а сам Park Town знаходиться в оточенні парку в 8 гектарів.

Охорона 24/7

Ми подбаємо про Вашу безпеку! Для цього на території ЖК діє система шлагбаумів, завдяки якій жодна стороння машина не потрапить на територію комплексу. Також по всьому периметру житлового комплексу встановлені відеокамери для фіксації порушень і контролю порядку на території.

Інфраструктура

Park Town дивує своїми перевагами: одним з них стане розташований на території ЖК торгово-розважальний комплекс з популярними бутиками, величезним супермаркетом і зоною фуд кортів, що дозволить нашим мешканцям проводити своє дозвілля, не покидаючи межі комплексу. Також приємним бонусом для наших мешканців стане поліклініка і басейн, які розташовані між 3 і 4 будинками.

Паркінг

Забудовник також потурбувався про транспорт, що зараз дуже доречно, тому навколо всього ЖК розташовуються гостьові паркомісця та будується дворівневий паркінг з можливістю придбання або оренди паркомісця

Тераса

Хочете бути оригінальним і здивувати своїх друзів? З цим завданням допоможе впоратися житловий комплекс Park Town. Уявіть, як здивуються Ваші друзі, яких ви запросили на BBQ або на шашлик до себе в гості та пропонуєте весь цей захід провести у Вашій квартирі на 8 поверсі! Все це можливо в квартирах з терасами від Park Town, тому що ми дійсно подбали про те, щоб Ви були оригінальні і здивували своїх гостей, а прекрасний вид з тераси на крони хвойних дерев поставить жирну крапку на користь вашої унікальності.

Зворотний зв'язок