Переваги ЖК Parktown

Вартість житла

Ціна м2 в комплексі розрахована, виходячи з нашого принципового використання тільки якісних матеріалів європейських і провідних вітчизняних виробників. На вартість також впливає концепт невисотного будівництва з невеликою щільністю населення на всю територію комплексу, що робить Ваше життя в Park Town максимально комфортним і безпечним. Місцезнаходження та паркова зона станеприємною перевагою при купівлі квартири в нашому комплексі!

ParkTown це:

Інфраструктура

Житловий комплекс Парк Таун ідеально підійде тим людям, які втомилися жити в місті, але при цьому хочуть користуватися усіма перевагами мегаполісу, саме тому в Парк Тауні свій ТРЦ з великим супермаркетом і безліччю корисних магазинів, а дорога до Києва займає всього 15 хвилин.

Паркінг

Якщо ви власник авто і сумніваєтеся чи буде місце для парковки на території комплексу, то ми з упевненістю скажемо, що буде, тому що спеціально для вас у нас передбачена величезна гостьова парковка і дворівневий паркінг для Ваших автомобілів

Рекреаційна зона

ЖК Парк Таун унікальний, так як ми єдиний житловий комплекс в регіоні, який має внутрішній двір 1.5 ГА зі збереженими хвойними породами дерев, а навколо комплексу 8 ГА рекреаційної паркової зони, тому у Вас завжди свіже і прохолодне повітря, яке буде Вам надавати силу та енергію з кожним подихом.

Дитячі садочки та школа

Зі вступом Вашої дитини до дитячого садку або школи не буде жодних проблем, так як через унікальне розташування комплексу зручно користуватися дошкільними і шкільними закладами Бучі, Ірпеня та Гостомеля, і зовсім скоро ми приступаємо до будівництва власного дитячого садка на території нашого комплексу.

Місця для відпочінку

Для відпочинку на свіжому повітрі спеціально обладнаємо місця, що дозволить цивілізовано користуватися всіма перевагами розташування ЖК в лісовій території з повним збереженням дерев.

Комори

Для того, щоб позбавити Вас від необхідності робити склад з Вашої квартири, ми передбачили для Вас додаткові кладові приміщення.

Комунальні платежі

Всі договори укладаються безпосередньо з компаніями, які надають послуги. Всі ціни складаються згідно законодавства України, так як весь комплекс законно підключений до центральних міських мереж.

Комунікації

Житловий комплекс Пакртаун повністю підключений до міських комунікацій.

Колясочна в під'їзді

Забудовник подбав про матусь та самих маленьких мешканців, тому в кожному під'їзді є місце, де Ви зможете залишити свою коляску до наступної прогулянки з Вашим маленьким дивом.

Закрита територія/охорона

Ми також потурбувалися і про Вашу безпеку, спеціально для цього по всьому периметру комплексу встановлена система відеоспостереження, а в'їзд-виїзд на територію здійснюється по контрольно-пропускний системі шлагбаумів.

Енергоефективність будинків

У ЖК Парктаун всі будинки побудовані грунтуючись на європейських нормах і концепціях. Конструкція будинку монолітна, основні стіни викладені з червоної керамічної цегли, утеплення - мінеральна вата високої якості. Матеріали для будівництва будинків використовуються провідних виробників. Сам будинок спроектований таким чином, що відсутні холодні точки на фасаді, за технологією отримуємо "будинок-термос", який влітку забезпечує необхідну прохолоду, а взимку максимально зберігає тепло і тим самим економить Ваші гроші на опаленні квартири.
Умови придбання

Усне бронювання

Темпи нашої роботи не дозволяють бронювати квартиру на довготривалий період, однак для Вас є можливість усного бронювання: обрана квартира буде закріплена за Вами на термін від 3 до 5 днів, які необхідні для прийняття рішення. За додатковою інформацією зверніться до відділу продажів "ПАРКТАУН"

Договір купівлі-продажу майнових прав

  • Термін здійснення платежу складає 2 банківських дні з моменту підписання договору.
  • Вартість квартири залишається незмінною, окрім випадків зміни її площі за паспортом БТІ (технічний паспорт).

Розстрочення платежів терміном до 2х років

  • Мінімальний перший внесок - 30% від вартості квартири.
  • Розстрочення можливо на період до введення будинку в експлуатацію
  • Можливість дострокового погашення
  • Термін та процедура розстрочення платежів обговорюється з менеджером відділу продажів "ПАРКТАУН"

Задайте своє запитання