Інформація для жителів та інвесторів ЖК Parktown!

Через активні воєнні дії у Гостомелі, частина будинків та відділ продажу ЖК Park Town постраждали від обстрілів. В умовах воєнного стану забудовник працює над відновленням та налагодженням функціонування комплексу, що звісно потребує певного часу та ресурсів.

Одразу після деокупації регіону був проведений загальний аудит існуючих руйнувань. Зібрано пакет запитів та подано необхідні документи на державне відновлення пошкоджених будівель.

Спільними зусиллями було відновлено основні комунікації, оперативно полагоджено дахи будинків 5 та 6, наведено порядок на прибудинковій території та внутрішньому дворі. Завдяки цьому наші будинки знову стали придатними до життя!
Окремо висловлюємо велику подяку усім жителям хто долучався та продовжує активно приймати участь у відновленні ЖК Park Town!

В теперішній ситуації головним пріоритетом для забудовника є відновлення будинків, що знаходяться на високій стадії готовності. До настання холодної пори року планується ремонт пошкодженого даху на будинках 8 та 9. В будинку 7 здійснюється монтаж ліфта. Після заміни пошкоджених склопакетів та усунення косметичних недоліків, буде поданий новий пакет документів на отримання сертифікату готовності.

На жаль війна досі триває, і в умовах постійного ризику ракетного обстрілу та можливих руйнувань, активне відновлення будівництва інших будинків наразі неможливе. На окремих будівельних майданчиках (це будинки 10, 11 та 12) будуть проведені “консервуючі” роботи, що дозволять стабілізувати проекти до мирних часів.
Сподіваємось на ваше розуміння у цей найскладніший час.

Чекайте на подальші новини.
Бережіть себе та рідних!

Made in